Потрібно їхати, але немає транспорту?
Ми допоможемо!
замовити трансфер
Потрібно їхати, але немає транспорту?
Ми допоможемо!
замовити трансфер

Транспортне агентство Rentor

Транспорт у житті сучасної людини займає особливе місце. І йдеться не лише про пересування на власному авто чи якомусь іншому транспортному засобі. Одним із популярних способів поїздок сьогодні є автобусні перевезення. Саме тому наша пропозиція може зацікавити кожного з вас! Наше транспортне агентство Rentor – це новинка, яка значно спрощує такий процес, як оренда транспорту.
І це – справжня знахідка не лише для тих, кому знадобився автобус, а й для тих, хто готовий запропонувати свій транспортний засіб для перевезень.

Навіть ті, хто ще не особливо впевнено користується інтернетом, чудово знають, що є і як працюють сайти з оголошеннями. Одні розміщують там свої пропозиції, інші шукають цих ресурсах те, що їм необхідно. І таких сайтів величезна кількість. Найчастіше вони не орієнтуються на тип об’яв. Тобто там можуть пропонувати різні послуги та товари. Тому знайти щось конкретне досить складно і часу на пошук може йти стільки, що в якийсь момент взагалі забуваєш, за чим приходив.

Rentor – це сайт, де зібрані оголошення конкретно про оренду автобуса. А це означає, що кожен, у кого з’явилася необхідність орендувати транспортний засіб на велику кількість людей, може зайти сюди і вибрати той варіант, який потрібний.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Орендувати мінівен

Орендарям

Для тих, кого цікавить оренда автобуса, наші послуги набагато спрощують пошук, тому що Rentor – це:

Орендодавцям

Якщо у вас є свій автобус, мікроавтобус або мінівен, ви можете здати транспорт в оренду і на цьому добре заробляти. Для цього вам просто потрібно скористатися послугами нашого сайту та оцінити його сильні сторони:

Тобто, незалежно від того, пропонуєте ви свій автобус або потребуєте оренди, вам просто необхідно зайти на наш сайт, витратити мінімум часу та отримати бажане.

Коли оренда автобуса – єдиний вихід

На перший погляд може здатися, що брати великий транспортний засіб в оренду – це окрема потреба. Так думають ті, хто ніколи не стикався з роботою, наприклад турфірм. Вони часто організовують автобусні екскурсійні тури, в яких без комфортного та оснащеного всім необхідним для далеких поїздок транспорту просто не обійтися.

Можливо ви думаєте, що у турфірмі є свій автобусний парк, яким здійснюються такі перевезення? Це можливо. Але що робити, якщо напередодні подорожі вже заброньований автобус зламався чи через певну причину просто не отримав дозвіл на рейс? Не скасовувати ж тур? Це величезна втрата фінансів та репутації. А якщо компанія-перевізник з технічних причин втратила транспортний засіб? А квитки вже куплено? Саме в такий момент і приходить на допомогу транспортне агентство Rentor. Все що вам потрібно – це зайти на наш сайт та скористатися фільтром, в якому ви можете вказати:

  • бажану марку транспорту
  • необхідна кількість посадочних місць
  • наявність кондиціонера та інших необхідних зручностей
  • територіальне розташування автобуса
  • наявність міжнародної ліцензії
  • вартість фрахту за кілометр

Особливо хотілося б відзначити ще одну перевагу для турфірм та компаній-перевізників, які мають можливість не тільки здійснити одноразовий рейс, а навіть укласти договір на більш тривалий термін. Це не тільки вигідно фінансово, але й позбавляє вас додаткових клопотів. Адже вам не знадобиться щоразу витрачати час на пошуки автобуса. Наша компанія стане вашим надійним партнером.

Окрім того, оренда транспорту доступна і в інших країнах. Так, для делегації чи туристів з Польщі чи інших сусідніх країн завжди можна заздалегідь забронювати автобус на зворотну дорогу.

Не менш актуальним питання щодо оренди автобуса буде для школярів. Адже немає нічого простішого, ніж скористатися нашим сайтом та обрати автобус, який відвезе школярів на екскурсію.

Можливо ви – власник великої компанії та частенько здійснюєте корпоративні тури для своїх співробітників? Тоді для вас послуги нашого туристичного агентства будуть дуже доречними. Ви можете вибрати транспорт за кількістю необхідних місць. І якщо вам не потрібен величезний автобус, завжди можна знайти на сайті мікроавтобус і навіть мінівен.

Дільні поради для тих, хто хоче здати автобус в оренду

У вас є свій транспорт, але ви сидите без роботи? Можливо, ви не можете знайти клієнтів, які б з величезним задоволенням скористалися вашими послугами? Навіщо сидіти та чекати з моря погоди, якщо можна розмістити оголошення на нашому сайті?

Щоб збільшити шанс отримати замовлення, необхідно вказати якомога більше інформації про ваш транспортний засіб:

  • марку транспорту

  • кількість посадочних місць

  • своє територіальне розташування

  • наявність кондиціонера, телевізора, туалету та іншого

Багато орендарів звертаються у пошуках автобуса, який може здійснити пасажирське перевезення не тільки територією України, але також Європи. Тому бажано зазначити можливість замовлення вашого транспортного засобу для виїзду за кордон.

Чим більше необхідної інформації буде вказано у вашому оголошенні, чим вигідніші умови та справедливіший у співвідношенні таких параметрів як ціна та якість, тим більший шанс отримати замовлення. Безумовно, якщо ви хочете здати транспорт в оренду, то найкраще розмістити оголошення на сайті нашого агентства. Це надійніше, ніж розміщувати оголошення на сумнівних сайтах та загальних, де, крім ваших оголошень, ще продаються товари різного призначення та всілякі послуги. Адже орендарі, у пошуках автобуса, що цікавить, заходитимуть туди, де розміщені саме пропозиції, що їх цікавлять.