Перевезення на спортивні заходи від компанії Rentor

Кожен спортивний клуб, незалежно від його масштабу, бере участь в іграх та дружніх зустрічах у своїй галузі, а іноді й за межами. Але не кожне таке об’єднання спортсменів може дозволити собі власний транспорт для поїздки на спортивні заходи, особливо якщо йдеться, наприклад, про аматорський клуб або ж про збірних дітей, юнаків. Щоб добиратися до пункту призначення з максимальним комфортом та повною безпекою, краще звертатися до перевірених агентств з організації перевезень.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Персональні трансфери та оренда авто для спортивних заходів

Мета агенції Rentor полягає в тому, щоб забезпечити учасникам спортивних клубів надійний трансфер до місця проведення події. Перевезення спортсменів, яке здійснюється нашою компанією, відбувається максимально комфортно для пасажирів, і залишає позитивне враження від поїздки своїм клієнтам.

Наша компанія надає різноманітний транспорт для перевезень: автобуси та мікроавтобуси для поїздок на території міста, а також великі відстані (аж до країни Європи та колишнього СНД). Також агентство має у своєму розпорядженні великий вибір транспорту, автопарк містить сотні різних варіантів, що дозволяє кожному претенденту знайти як бюджетні варіанти, так і машини, автобуси класу VIP.

І у професійному, і в аматорському спорті відбуваються великі заходи. Дістатись необхідної локації групі спортсменів допоможуть наші водії з великим досвідом роботи, які знають, як розрахувати момент виїзду, щоб прибути до потрібного місця в необхідний клієнту час, а також вміють уникнути пробку, що утворилася на дорозі, або інші перешкоди, які можуть виникнути в дорозі . Професійні логісти скрупульозно розробляють маршрут, а водії суворо слідують йому.

Після того, як всі пасажири прибули на подію в належний час, водії нашого агентства можуть також доставити кожного спортсмена до будинку, або доставити назад до клубу, коли захід закінчиться.
Транспортні послуги компанії Rentor відрізняються своєю оптимальною вартістю, комфортом у поїздці, високим рівнем зручності, страховкою кожного пасажира та гарантією справності транспортного засобу.

Замовлення та оренда автобуса для перевезення спортсменів

Якщо вам потрібно здійснити перевезення групи людей на захід, сміливо звертайтесь до нашої компанії. Для оформлення замовлення вам необхідно лише вказати кількість пасажирів, місце прибуття та дату проведення поїздки. Крім того, можете додати свої побажання щодо рівня комфортності транспортного засобу. Замовник може не турбуватися про роботу з документацією – цим займуться фахівці нашої агенції.

Крім того, нами буде розроблено оптимальний та максимально короткий маршрут спеціально для вашого індивідуального випадку. При його розробці враховуватиметься безліч актуальної інформації: дані про транспортні пробки на дорогах, ремонтні роботи по дорозі тощо. Тому ситуація, коли переплутаний маршрут чи пункт прибуття людей, виключено, спортсменів та вболівальників команди вчасно доставлять до кінцевого пункту поїздки.

Вартість замовлення залежить від кількох факторів: модель та рік випуску машини, термін оренди транспортного засобу, комфортабельність усередині салону, а також регулярність поїздок групи. Щоб зробити відповідне замовлення, клієнту треба визначитися з кількістю пасажирів, з’ясувати, чи використовуватиметься відділення для багажу (перевезення спортивного інвентарю), а також врахувати термін оренди машини компанії.

Наші переваги:

  • Професійні водії з великим стажем роботи, у тому числі перевезення груп дітей.
  • Безпека пасажирів у поїздці, встановлені у кріслах ремені безпеки.
  • Транспортні засоби агентства Rentor містяться в ідеальному технічному стані, який регулярно перевіряється перед кожним рейсом.

Заявка на розрахунок вартості трансферу