Корпоративні заходи з вигідним трансфером від Rentor

Статусність та солідність підприємства багато в чому залежить від того, наскільки якісними організовуються свята для працівників. Якщо йдеться про маленькі компанії, корпоративи, як правило, проводяться (якщо проводяться) на території офісу, на затишній кухні. Інша справа – більші компанії, які розвиваються і йдуть у ногу з часом. Найвище керівництво кілька разів на рік організовує для своїх колег справжнє свято. І якісне свято те, в якому все продумано до дрібниць. Аж до того, що задовго до настання свята зроблено замовлення автобуса на корпоратив.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Навіщо на корпоратив потрібно замовляти автобус

Залежно від того, наскільки велика група є ймовірністю, що великий автобус не знадобиться. У деяких випадках досить невеликого мікроавтобуса місткістю до 20 осіб. Особливо актуальна послуга оренди, якщо йдеться про будь-які виїзні заходи. Часто буває так, що ідеальна локація для того чи іншого заходу знаходиться далеко від точки збору, а потрібно, щоб усі співробітники прибули своєчасно. Ось тоді оренда автобуса на корпоратив просто незамінна. Якщо локація знаходиться далеко від зупинок громадського транспорту – не завадить подбати і про те, як співробітники діставатимуться додому.

Для того, щоб замовити автобус на корпоратив, потрібно визначитися з:

  • датою проведення заходу
  • періодом, на який плануєте оформляти оренду
  • кількість пасажирів, які потребують розвезення
  • марці транспортного засобу (у тому числі й у тому, які обов’язкові умови повинен володіти автобусом)

У нашому агентстві великий вибір транспортних засобів, серед яких знайдуться як бюджетні, так і дорожчі варіанти. Вибирати можна відповідно до побажань, переваг і фінансових можливостей. Ми цінуємо свою репутацію, тому спілкуючись з нашими клієнтами, прямо розповідаємо як про переваги, так і про недоліки в транспортному засобі (якщо такі є).

Заявка на розрахунок вартості трансферу