Заощаджуйте свій час – довірте трансфер професіоналам

Організація трансферу – процес непростий. Важливо продумати все до дрібниць. Мало знати кількість пасажирів та їхній соціальний статус, щоб зрозуміти, який транспортний засіб потрібний. Далеко не останню роль відіграє причина, через яку необхідний трансфер. Одна справа, коли вам потрібно зустріти бізнес-партнерів і організувати поїздку з аеропорту до офісу, а потім, після завершення всіх справ, подбати про трансфер до аеропорту. Інша річ – коли приїжджає велика група родичів із якогось приводу, наприклад, на весілля. Кожне з подібних завдань має на увазі необхідність у різних транспортних засобах, не кажучи вже про те, що з кожного приводу – зовсім різні маршрути.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Довіртеся компанії Rentor

Залежно від причини, через яку вам знадобився трансфер автобуса, ви можете звернутися до фахівців компанії, щоб зробити замовлення мікроавтобуса або автобуса для подальших перевезень пасажирів. Відштовхуватись необхідно від кількості осіб. Перш ніж оформити замовлення – погодьте зі співробітником нашої компанії вільну дату, адже попри великий асортимент транспортних засобів вони не завжди можуть бути доступними. Звернутися до нас можна, щоб замовити трансфер автобуса:

  • з приводу весільної урочистості
  • для екскурсійної програми групи дітей/підлітків чи дорослих
  • для зустрічі делегації, партнерів з бізнесу тощо

Найбільш популярним був і залишається трансфер з та в аеропорт. Секрет популярності ховається у тому, що в Україні не так багато міст, звідки літають літаки. Пасажирам потім доводиться добиратися до різних пунктів призначення. Якщо кожен із пасажирів братиме таксі – вартість поїздки на одну людину часто може бути невиправдано високою. Інша справа, коли можна всім поєднатися, організувати персональний трансфер у потрібне місце, і заплатити менше.

Бувають ситуації, коли виникає потреба у міжміських трансферах. Тоді фахівці компанії Rentor беруть відповідальність за складання маршруту. Якщо мова про міжнародний трансфер, що теж реально, ми маємо всю необхідну документацію.

Широкий асортимент пропозицій дозволяє нашим клієнтам вибирати той варіант, який влаштовує за вартістю та рядом значимих критеріїв. У нас знайдуться транспортні засоби економ та VIP класу.

Заявка на розрахунок вартості трансферу