Автобуси на море та виїзди на природу від транспортної агенції Rentor

З настанням тепла виникає стійке бажання вибратися на природу або відправитися компанією близьких на море. Якщо до відпустки ще далеко, але є повноцінні вихідні – варто розглянути можливість оренди транспорту та вирушити до міні-подорожі. Відмінна ідея – підзарядитися позитивними емоціями та урізноманітнити звичні вихідні – поїхати відпочити з колегами чи друзями. Звісно, заради такої поїздки ніхто не купуватиме мікроавтобус. У рідкісних ситуаціях поїздка виявиться вигіднішою за поїздку на орендованому автобусі. Раціональне та вигідне у всіх сенсах рішення – звернутися до послуг з оренди машин транспортних агентств.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Вигідні умови та широкий асортимент транспортних засобів для оренди

Місія Rentor полягає в тому, щоб надавати якісні послуги з перевезення людей, а також надавати в оренду транспортні засоби, необхідні для трансферу. Ми беремо на себе відповідальність за вибір якісних транспортних засобів в автопарк. Отже, звернувшись до нас, якщо вам потрібен автобус на море, можете бути впевненими в тому, що у нас знайдеться те, що вам потрібно, яке влаштовує за вартістю та відповідає всім вимогам. Ви можете повністю покластися на нашіх фахівців.

Якщо ви займаєтеся організацією виїзду групи людей, наприклад, на природу або на море, і вам потрібна компанія, яка повністю візьме на себе вирішення питань, пов’язаних із трансфером та логістикою – сміливо звертайтесь до нашої агенції. Досвідчені фахівці оперативно приймуть ваше замовлення, порекомендують оптимальний транспортний засіб.

Компанія Rentor пропонує кілька варіантів транспорту для перевезень. Ви можете замовити мікроавтобус чи автобус для малих та великих груп пасажирів. При оформленні замовлення на оренду обов’язково вкажіть кількість пасажирів, а також проміжок часу, на який вам знадобиться транспорт. Виходячи з цих параметрів підбирається оптимальний варіант транспортного засобу та формується вартість оренди.

Логісти компанії професійно складають оптимальні маршрути, враховуючи безліч факторів, серед яких актуальна інформація щодо:

  • швидкісних режимів на різних ділянках дороги
  • транспортні пробки
  • ремонтні роботи на проїжджій частині

Замовник може залишатися впевненим, що виїзди на природу з компанією Rentor – це зручно, фінансово вигідно та безпечно.

Клієнт може вибирати транспорт із великої кількості варіантів. У нашому автопарку є як бюджетні варіанти, так і транспортні засоби підвищеної комфортності, що відповідає навіть найсуворішим критеріям вимогливих претендентів.

Співпраця з нами – це:

  • Ввічливі водії. Ми працюємо лише з фахівцями, у професіоналізмі яких немає жодних сумнівів.
  • Комфорт пасажирів. Ми скрупульозно ставимося до вибору транспортних засобів у наш автопарк і віддаємо перевагу сучасним моделям. У багатьох із них вбудовані кондиціонери, музична система та дисплеї для відтворення відео.
  • Чистота та повне дотримання гігієни всередині транспортного засобу.

Ви хочете якісну подорож на природу, але у вас немає власного авто? Не хочете витрачати зайві гроші, віддаючи перевагу не найякіснішому громадському транспорту? Усвідомлюєте, що витратите багато часу на подорож поїздом із пересадками? Звертайтеся до нашої компанії, і ми підберемо для вас оптимальний транспортний засіб з ідеальним співвідношенням ціни та якості. Таким чином, ваша поїздка на море або вилазка на природу стане абсолютно комфортною та безпечною.

Заявка на розрахунок вартості трансферу