Міжнародні транспортні перевезення від Rentor

Якщо ви займаєтеся організацією подорожей за кордон, продаєте тури до Європи чи країн колишнього СНД і, при цьому, потребуєте організації міжнародного переїзду – ви зараз у правильному місці. Компанія Rentor пропонує Вашій увазі широкий асортимент транспортних засобів для міжнародних перевезень пасажирів. Ви можете підписати з нами договір як на оренду, так і обслуговування замовлених рейсів. Купувати автобуси та мікроавтобуси для організації міжнародних переїздів не доцільно, особливо якщо є можливість орендувати на максимально вигідних умовах у компанії Rentor.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Комфортні та фінансово вигідні міжнародні трансфери

Наразі компанія Rentor пропонує своїм клієнтам міжнародні транспортні перевезення за доступною вартістю. Попередньо клієнти компанії можуть прорахувати вартість оренди транспорту, вказавши відстань між пунктами призначення та кількість пасажирів. Необхідно відзначити, що компанія надає легальні автомобілі та автобуси, які у загальному пакеті документів мають ліцензію на міжнародні перевезення пасажирів.

Послуги міжнародних перевезень на сайті Rentor можна оформити в онлайн режимі. Для повноцінного замовлення готову онлайн форму потрібно вписати особисті контакти (ім’я, прізвище, номер телефону, електронну пошту). Обов’язково потрібно вказувати деталі трансферу (дату відправлення та прибуття, кількість пасажирів). Якщо маршрут складний, то в полі опис маршруту потрібно вказати пункти, які планується відвідати. Важливо, що вартість оренди транспортних засобів ще вигідніша, якщо договір підписується на довгострокову оренду.

Усі автобуси, що пропонуються для міжнародних рейсів, обладнані туалетами, кондиціонерами, телевізорами. Якщо автобус має більш ніж 40 місць, то для такого салону передбачений другий телевізор. Це необхідно для того, щоб під час тривалих переїздів пасажири почувалися якомога комфортніше. Адже дійсно, під час перегляду телевізора час іде набагато швидше.

Слід зазначити, що всі сидіння міжнародних рейсів автобусів досить зручні. Спинка сидіння відсувається в різному положенні – напівлежачи або напівсидячи. Це дуже зручно під час пересування, тому що у позиції сидячи проїхати велику відстань складно. Усі пасажири, які їдуть міжнародним маршрутом, обов’язково страхуються. Страховий поліс бере на себе компанія, що здійснює перевезення. Однак у деяких країнах запитують спеціальний страховий поліс, який оформлений із розрахунку на кожного пасажира. Тому, вирушаючи до міжнародної подорожі, необхідно уточнити, який пакет документів потрібно мати при собі, вирушаючи до будь-якої країни. Отримати професійну консультацію з формальних питань можна у фахівців нашої компанії.

Під час поїздки всі речі зручно розміщуються у багажному відділі. Це дозволяє комфортно почуватися на місці пасажира, ніщо не сковує руху. Як правило, міжнародні рейси відправляються за графіком, але якщо ви орендуєте транспортний засіб – ви самі регулюєте час. Для точності прорахунків вартості обов’язково вкажіть період оренди. Вирушаючи в іншу країну громадським транспортом, не потрібно брати надто багато речей, оскільки це надто обтяжує. Під час поїздки на орендованому транспорті легко насолоджуватися кожною миттю, оскільки компанія Rentor пропонує максимальний комфорт і задоволення. Транспортні засоби належать тільки вам, на потрібний вам період часу.

Заявка на розрахунок вартості трансферу