Оренда автобуса для міжміських перевезень

Сучасний світ дуже динамічний. Він диктує свої умови, одним із яких є висока мобільність, необхідність швидкого переміщення на далекі відстані. Ділові поїздки, навчання, спортивні змагання – це міцно займає місце у житті більшості людей. Навіть звичайна поїздка дитини до дельфінарію або на пікнік у компанії однокласників може несподівано стати дуже клопітним заходом. Майже відразу постає питання – який вид транспорту вибрати? Як правило, якщо мова про поїздку в іншу країну, зручніше подорожувати авіалініями. Залізниця також надає потрібні послуги перевезення, але часто забирає багато часу. Але як бути, коли цінова політика у тій та іншій сфері залишає бажати кращого, а умови, в яких пасажиру доводиться долати пристойні відстані, зовсім не сприяють виконанню завдань, поставлених перед поїздкою?

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Орендувати автобус – фінансово вигідніше, надійніше та безпечніше

Розумне рішення – звернутися до надійної компанії, одне з ключових завдань якої є міжміські перевезення автобусом. Наше століття – століття інформаційних технологій. Це означає, що різні події у сфері послуг міжміських перевезень, пов’язані насамперед із непрофесіоналізмом перевізника, швидко стають надбанням громадськості. На жаль, система громадського контролю за якістю виконання міжміських рейсів не завжди працює. Це аж ніяк не додає впевненості у правильності зробленого вибору. Професіоналізм та точність, акуратність та старанність. Ні, це не реклама швейцарської годинникової майстерні. Компанія Rentor, що спеціалізується на міжміських перевезеннях пасажирів, встигла зарекомендувати себе таким чином. Сучасний автобусний парк, грамотна кадрова політика керівництва підприємства, дружній колектив, укладені договори на обслуговування провідних туристичних компаній – це те, що дозволяє компанії Rentor займати лідируючі позиції у сфері міжміських перевезень пасажирів.

Розробка маршруту відповідно до вимог замовника, оформлення всіх потрібних документів згідно з чинними стандартами повністю лягає на плечі співробітників компанії Rentor. Ми також зважаємо на технічні побажання замовника – наш автопарк дозволяє здійснювати міжміські перевезення пасажирів автомобілями VIP – класу, обладнаними сучасними системами клімат-контролю. У разі потреби компанія готова надати різні бюджетні варіанти, що ніяк не вплине на якість обслуговування.

Компанія Rentor не ставить собі завдання будь-яким способом переконати клієнта звернутися саме до нас. Навпаки, якщо йдеться про безпеку дорогих та близьких людей – рішення має бути вивіреним та правильним. Технічний стан автопарку, висока кваліфікація складу водія, бездоганна репутація у сфері міжміських пасажирських перевезень – вагомі аргументи на користь прийняття потрібного вибору. Основою політики компанії є прозорість поїздки з моменту її розробки до прибуття до пункту призначення. Відповідно до чинних вимог всі водії перед виходом на лінію проходять необхідний медичний огляд кваліфікованими медпрацівниками, здійснюється суворий контроль за режимом праці та відпочинку. А це означає, що поїздка буде саме такою, якою ви її запланували – комфортною та безпечною. Міжміські перевезення з компанією Rentor – ваш правильний вибір!

Заявка на розрахунок вартості трансферу