Оренда автобуса для перевезення туристичних груп

В наш час досить поширеною вважається послуга з надання транспорту з метою перевезення пасажирів на різні відстані. Звичайно, перш ніж замовляти будь-який транспорт, потрібно точно знати, з якого місця вирушає група людей і куди вони їдуть. Не менш важливо знати кількість туристів. У компанію Rentor звертаються як підприємці з різних сфер, і приватні особи, котрі займаються організацією перевезення великих і малих груп людей. Можливість взяти будь-який транспортний засіб в оренду – це не лише фінансово вигідно, а й комфортно.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Чому послуги компанії Rentor стають все більш затребуваними

Люди, які звикли пересуватися власним автомобілем, не завжди можуть дозволити собі вирушити в подорож своїм транспортом на далеку відстань. Причин багато: фінансова недоцільність, неможливість нормально розслабитись (особливо водію). Саме тому альтернативним варіантом може бути послуга на замовлення авто засобу з метою безпечного та комфортного пересування. Це особливо стосується випадків, коли збирається група людей, які хочуть відвідати те саме місце відпочинку. Переважно це туристичні групові поїздки, коли замовляється мікроавтобус чи автобус для транспортування людей у конкретне місце. Сьогодні перевезення туристів можливе на будь-яку відстань, причому не лише по містах України, а й у найближче зарубіжжя до країн Європи.

Якісні послуги надання будь-якого транспортного засобу надає компанія Rentor. Варто зазначити, що тут клієнтам пропонують сучасні автобуси та мікроавтобуси, які обладнані кондиціонерами, телевізорами, мікрофонами. Наявність такого комфорту під час подорожі дає туристам можливість відпочити навіть за умови тривалих переїздів. Так, наприклад, у літній період спекотне повітря охолоджується за допомогою кондиціонера. Якщо туристи втомилися слухати гіда в дорозі, який в мікрофон розповідає тривалий час, то можна відволіктися і подивитися телевізор, що зробить поїздку комфортнішою.

Скористатися цією послугою може кожен, хто звертається до компанії Rentor. Для оформлення замовлення зовсім не обов’язково телефонувати представникам фірми. Достатньо заповнити форму замовлення та вибрати тип транспортного засобу. Якщо туристи планують подорожувати до 18 осіб, то ідеальним варіантом може бути мікроавтобус. Якщо туристів більше 18, то краще замовляти автобус, що дозволить зручно розміститися всім пасажирам і вкласти особисті речі відпочиваючих.

Примітно, що перевезення туристів автобусами можливе з будь-якого міста. Замовити цю послугу може як фізична особа, так і фірма. При оформленні замовлення обов’язково потрібно вказувати дату відправлення та прибуття. Транспортна компанія пропонує не лише користуватися послугами замовлення автобуса чи мікроавтобуса з метою транспортування пасажирів, а й розміщувати особисті оголошення для подальшого надання послуги оренди конкретного транспортного засобу. На сайті компанії представлено три рубрики, якими може скористатися кожен користувач: здати в оренду, орендувати, замовити трансфер.

Варто додати, що послуги перевезень туристів сьогодні мають попит через те, що це найбільш вигідний варіант подорожей не тільки за вартістю, але й за наявності комфорту. Зібравши компанію, можна весело провести час, попередньо продумавши маршрут пересування та запланувавши відвідування найцікавіших пам’яток. Якщо під час поїздки буде потреба у зупинці, ввічливий та привітний водій зможе допомогти у цьому питанні. Якщо замовник автобуса не може самостійно спланувати маршрут пересування, компанія може взяти цю роботу на себе. Досвідчені водії за погодженням із замовником складуть найзручніший маршрут і зроблять поїздку позитивною.

Подорожувати із компанією Rentor – одне задоволення. Якісне обслуговування кожного клієнта, комфортні автобуси високого класу, оперативне реагування співробітників компанії на будь-яке питання роблять цю послугу затребуваною. Туристичні поїздки можуть бути вдалими за умови правильного планування відпочинку та безпечного виду транспорту.

Заявка на розрахунок вартості трансферу