Оренда автобуса для екскурсій містом від Rentor

Важко уявити комфортне життя в умовах сучасності без транспорту. Бути цілком незалежним від громадського транспорту практично неможливо. Залежно від міста проживання, так чи інакше, доводиться добиратися, наприклад, на роботу, або ж їздити по будь-яким іншим справам. Особисте авто – не завжди зручне. Таксі – теж не завжди варіант. А якщо йдеться про розваги великої групи людей, то для комфортного проїзду групи доведеться шукати далеко не дві машини. У ситуації, коли група відпочиваючих більше 4-6 – варто звернути увагу на мікроавтобуси. Транспортні засоби легко брати в оренду і для цього потрібно звернутись до компанії Rentor. Можна спокійно замовити автобус для екскурсій або для будь-яких інших поїздок, і бути впевненим у тому, що ціна відповідатиме якості.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Чому вигідно орендувати транспорт для екскурсійних поїздок

Якщо йдеться про велику групу людей і необхідність добиратися з однієї локації до іншої, зрозуміло, не доцільно з цього приводу купувати спеціальне авто. Замовивши автобус для екскурсії, ви отримаєте більшу кількість можливостей. По-перше, здобувачеві надається величезний асортимент різних автобусів за різними цінами. По-друге, сайт, де можна замовити автобус, досить зручний, тому що тут зібрана вся важлива інформація про нашу компанію, послуги та транспорт, які ми можемо вам надати.

Екскурсійні поїздки – тема цікава та звернувшись до нас, ви напевно знайдете транспортний засіб, який відповідає не лише вашим вимогам, а й фінансовим можливостям. Rentor – компанія, де є величезний асортимент автобусів та мікроавтобусів. Окрім автобусів для екскурсії, тут можна замовити автобус для перевезення школярів. Також в агентстві є бюджетні автобуси та автобуси віп класу.

Багато хто погодиться з тим, що екскурсії – це не лише цікаві локації та професійні оповідання гіда. Навіть найкласнішу, пізнавальну та цікаву програму може зіпсувати факт неякісної поїздки. У транспорті кожному хотілося б проводити час із повним комфортом, мати змогу розслабитись при переїзді. Тому транспорт є першим, над чим потрібно задуматися, займаючись організацією екскурсійної поїздки.

Транспортна агенція Rentor пропонує своїм клієнтам широкий асортимент пропозицій. Вибираючи оптимальний транспортний засіб, обов’язково використовуйте фільтр пошуку, заповнення якого зробить пошук більш простим і швидким. Ви можете обрати:

  • Марка транспортного засобу.
  • Необхідна кількість місць.
  • Присутність комфортних умов: рухомих сидінь, кондиціонера, інтернету тощо.
  • Відповідне місцезнаходження транспорту.
  • Надання гарантії у вигляді міжнародної ліцензії, якщо плануєте екскурсії за кордоном автобусом.
  • Ціна за перевезення, розрахована за кілометр.

Додаткова вигода для деяких турфірм також полягає в тому, що вони можуть укласти довгостроковий договір на потрібний час, щоб убезпечити себе від будь-яких непередбачених ситуацій та мати можливість чітко розподіляти час виїздів транспортних засобів за тими чи іншими маршрутами. Це заощадить не тільки матеріальні засоби, але й час із нервами, оскільки компанія Rentor стане надійним партнером.

І як не згадати про унікальні закордонні бронювання? Для клієнтів, які планують відвідати сусідні країни, можна легко орендувати автобус на необхідний проміжок часу. Такою ж актуальною пропозицією стане бронювання автобусів для учнів освітніх закладів. Як відомо, школярі завжди їздять на різні заходи та виставки, причому великими групами, тому їх супроводжуючим нерідко доводиться замовляти особистий автобус, що є легко здійсненним завданням, якщо ви звертаєтеся до Rentor.

Заявка на розрахунок вартості трансферу