Розвезення співробітників від компанії Rentor – вигідно та зручно

Чим солідніша компанія – тим більше вона дбає про комфорт своїх співробітників. І йдеться не тільки про безлімітну каву в офісі, безкоштовні обіди, корпоративні знижки на спортзал та інші бонуси. Корпоративна культура в сучасному світі – дуже важливий критерій і багато профі обирають собі роботу ґрунтуючись на таких перевагах. Одним із таких є розвезення співробітників. Це особливо актуально, коли:

  • Офіс знаходиться не в дуже зручному місці, далеко від найближчої зупинки громадського транспорту.
  • У компанії ненормований робочий графік – робочий день починається дуже рано/пізно та закінчується тоді, коли громадським транспортом уже не дістатися.

У такій ситуації доставка персоналу прямо додому – це велика перевага компанії. Деякі необачно вважають, що така послуга коштує дорого для компанії. Насправді ж часто буває, що математика навпаки, лише на користь підприємцям.

Наприклад, замість того, щоб орендувати дорогий офіс у самому центрі міста недалеко від метро, можна знайти офісне приміщення тих самих розмірів, але не в центрі, і заощадити вдвічі, а то й утричі. Суму грошей, що залишилася, можна пустити на те, щоб організувалася служба доставки персоналу. Таким чином:

  • Ви заощаджуєте на офісі.
  • Заслуговуєте на любов співробітників, адже вони впевнені в тому, що ви дбаєте про них.
  • Ви отримуєте приємний бонус у вигляді того, що всі співробітники вчасно приїжджають на роботу.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Доставка персоналу до місця роботи

Транспортне агентство Rentor співпрацює як із підприємцями, так і з фізичними особами. Це означає, що ви можете організовувати подібні трансфери для себе і маленьких груп людей, наприклад, поєднавшись з колегами, вам зручно регулярно добиратися в те саме місце після роботи. Ми пропонуємо широкий асортимент транспортних засобів на вибір залежно від доступного бюджету. Така послуга як доставка персоналу до місця роботи стає все більш затребуваною, і на ній можна заощадити, якщо підписати договір на тривалу співпрацю, адже чим довше термін оренди – тим вигідніша вартість цієї послуги.

Ви можете замовити корпоративний транспорт та забути про те, що співробітники спізнюються на роботу. Це не лише зручно з управлінської точки зору, а й серйозно розвиває корпоративну культуру, а також підвищує лояльність співробітників до бренду, на який вони працюють.

Заявка на розрахунок вартості трансферу