Організація пасажирських перевезень від компанії Rentor

Якщо вас цікавлять якісні послуги пасажирських перевезень – звертайтеся до спеціалістів Rentor. Ми спеціалізуємося на перевезенні пасажирів, надаємо послуги трансферу як по Україні, так і по країнах СНД та Європі. Ми подбали про автопарк і можемо запропонувати своїм клієнтам транспорт на будь-який бюджет: від економ варіанта до VIP транспорту. Умови співробітництва комфортні та фінансово вигідні. Серед наших пропозицій знайдуться як автобуси, так і мікроавтобуси різної місткості.

Орендувати автобус

Орендувати мікроавтобус

Арендувати мінівен

Оренда транспортних засобів для пасажирських перевезень

Тип транспортного засобу для оренди залежить від приводу та, головне, кількості людей. Вартість оренди безпосередньо пов’язана з маркою автобуса, комфортабельністю салону, кількістю місць та періодом оренди. Примітно, що пасажирські перевезення за допомогою компанії Rentor – це можливість взяти будь-який транспорт в оренду на тривалий період, так і на короткий проміжок часу. Можна залучати свого водія, а можна скористатися послугами водія від агентства. Водiї з багатим безаварiйним стажем.

Компанія Rentor надає пасажирські перевезення автобусом не лише територією України, а й європейськими державами, а також країнами колишнього СНД. Транспорт можна замовляти одноразово або на регулярній основі. Компанія готова здати в оренду автобуси та мікроавтобуси туристичним агентствам та організаціям із перевезення людей у певні пункти призначення.

Транспортне підприємство може самостійно зайнятися організацією пасажирських перевезень. Слід лише заздалегідь домовитися про дату та кількість пасажирів. Всіма клопотами з розробки маршруту та складання потрібних документів фахівці Rentor займуться самі. Компанія пропонує великий вибір транспортних засобів, розрахованих як на замовників, яких цікавлять бюджетні варіанти, так і людей із підвищеними запитами.

Сьогодні будь-яка фізична особа може звернутися до Rentor та замовити транспорт, наприклад, для екскурсійної поїздки, для виїзду на природу, для розвезення співробітників, для перевезення людей на святкові чи спортивні заходи, для міжміських поїздок. Автобуси та мікроавтобуси часто орендують для шкільних екскурсій, паломницькіх поїздок, шопінг-турів і так далі.

Компанія з великою відповідальністю належить до перевезення дітей, відправляючи на маршрут досвідчених першокласних водіїв зі стажем та виділяючи для поїздки великі спеціально обладнані автобуси.
Багато хто вважає, що з метою економії коштів краще відправитися в дорогу громадським транспортом. Однак якщо ви зібралися подорожувати групою (7 чоловік і більше), набагато вигідніше буде замовити транспортний засіб в Rentor в оренду, тим самим позбавивши себе зайвого клопоту з пересадками. А звернувшись до арифметики, стає ясно – вартість поїздок навіть на найдешевшому громадському транспорті виявиться дорожчою за оренду транспортного засобу.

Підприємство Rentor має у своєму розпорядженні багато видів машин, серед яких:

  • Автобус Neoplan здійснює поїздки Україною та за її межі. Салон оснащений кондиціонером, аудіо/відео апаратурою, відкидними сидіннями. Місткість – 56 пасажирів.
  • Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter Салон класу VIP. Місткість 21 – пасажир. Стане ідеальним варіантом для весільних, службових та ділових поїздок.
  • Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter У салоні люкс розміщені зручні крісла, кондиціонер, відео. Місткість – 17 пасажирів.
  • Автомобіль Мінівен Nissan Primastar. Місткість – 8 пасажирів. Салон декорований шкірою, сидіння піддаються трансформації, величезний багажник, ремені безпеки, кондиціонер.

В автопарку Rentor є автобуси, місткістю 100 пасажирів, так і легкові авто.

Щоб замовити трансфер для перевезення людей Rentor за вигідною ціною, варто звернутися в компанію заздалегідь. Незважаючи на велику кількість транспорту, для кожного замовлення потрібно підібрати певний вид автобуса з необхідною кількістю місць та рівнем комфорту.

Заявка на розрахунок вартості трансферу